Gramblr

1.0.0

3.0

2

PC'nizden direkt Instagram'a resimler yükleyin

577.5k

Bu uygulamayı oyla

Gramblr cep telefonunuza ihtiyaç duymadan bilgisayarınızdan Instagram'a direkt fotoğraf yüklemenizi sağlayacak basit bir araçtır.

Tek yapmanız gereken, profilinize erişirken kullandığınız kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmak ve yüklemek istediğiniz fotoğrafı seçmek. Ancak herhangi bir fotoğrafı yüklemeniz mümkün değil: Instagram'ın her zaman geçerli olan yükleme kurallarına uygun en az 640x 640 piksel boyutlarında kare bir fotoğraf olmalı.

Gramblr ara yüzünde resminizi kare haline getirecek bir web sayfası önerse de, herhangi bir fotoğraf düzenleme aracı ile bunu kendiniz yapmanız da mümkün. Fotoğrafınız JPG formatında hazır olduğunda yalnızca yükle tuşuna basmanız yeterli.

Sonrasında yapmanız gereken fotoğrafa yazı eklemek ve fotoğrafınız yüklendiğinde mobil versiyondakiler ile aynı seçeneklere sahip olacaksınız: Facebook ya da Twitter'da bu fotoğrafı paylaş.

Efekt eklemek için herhangi bir seçenek olmadığından filtresiz sonuçlar elde edeceksiniz, ama yine de şimdilik bu uygulama bilgisayarınızdan fotoğraf yüklemek için iyi bir seçenek; çünkü Instagram'ın web versiyonu bu özelliği içermiyor.
Uptodown X